Turizm
Türkiye’nin uluslararası turist gelişleri itibariyle dünyada 6., turizm gelirleri itibariyle de 12. sırada yer aldığı günümüzde, Turizm, müşteri portföyümüz arasında temel sektörlerden biri konumundadır. 50 milyon turist, 50 Milyar Dolar turizm geliri hedeflenen 2023 vizyonuna paralel olarak, sektörün önde gelen temsilcilerine bir partner olarak hizmet vermek ana hedeflerimiz arasındadır.

İnşaat
Son yılların parlayan yıldızı Gayrimenkul sektöründe, Konut inşaası, taahhüt, proje ve ihale işleri, anahtar teslim projeler üreten geniş bir yelpazedeki müşteri portföyüne her türlü mali konuda destek oluyor, kamu kurumları ile olan işlemlerinin takibinde destek veriyoruz.

Tarım
Antalya bölgesi, Türkiye’nin örtü altı üretimi anlamında lokomotifi haline gelmiş ve yaş sebze-meyve ihracında ülke lideri konumundadır. Biz de, tarım sektörünün farklı alanlarındaki yerli ve yabancı yatırımcılara şirket kurulumu ile başlayarak, kendi dinamiklerine uygun raporlama ve muhasebe hizmetlerini sunmaktayız.

Üretim
Yat ve tekne, Profil, Mermer gibi farklı sektörlerde üretim yapan firmalarımıza sistem kurarak maliyetlerini kontrol altında tutmalarını ve karlılıklarını maksimum seviyeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Medikal & Sağlık
İnsan ve hayvan sağlığına yönelik tıbbi cihazlar gibi ürünlerin ithalat ve ihracatını yapan, tıbbi ilaç temin ve dağıtımı yapan, insan ve hayvan sağlığına yönelik danışmanlık hizmetleri veren iş ortaklarımızın mali ve finansal danışmanlıklarının yanında, vergi iadeleri gibi spesifik konularda ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz

Alışveriş Merkezleri
Alışveriş kavramının artık büyük merkezlerle beraber anıldığı bu dönemde, sektörünün en bilinir işletmelerine tüm mali ve idari konularda destek vermekteyiz. Ayrıca mali desteğin yanında, fizibilite, yatırım, bütçeleme ve AVM yönetim danışmanlığı konularında da aktif olarak rol almaktayız

Teknokent
İleri teknoloji üretim ve Ar-Ge merkezleri olan Teknokentler, ülkemizin uluslararası alanda rekabet gücünü artırabilecek teknolojiler geliştirmek amaçlı kurulmuş olup, kendilerine özgü teşviklere ve işleyişe sahiptirler. Tüm proses, prosedür ve teşviklerini ofisimiz bünyesinde organize ederek, firmalarımızın Teknokentlerde faaliyet göstermelerine destek olmaktayız.

Enerji
Küresel ısınma ve artan tüketim ile beraber; alternatif enerji kaynakları yaratılması gerekmiş olup, elektrik enerjisi üreten ve satan, ayrıca güneş enerjisi sistemleri üreten yerli ve yabancı firmalara gayrimenkul edindirme ile başlayıp tüm muhasebe sistemleri ve kamu kurumları ile olan gerekli işlemlerin takibi gibi hizmetler sunuyoruz.

Bilişim
Otel ve turizm acenteleri tarafından kullanılan en bilinir yazılım firmalarının yanı sıra mobil uygulamalar üreten firmalara tüm mali ve idari işlemlerinde destek oluyor, gerekli teşvik ve yardımlardan faydalanmalarını sağlıyoruz.