Turizm

 
Türkiye’nin uluslararası turist gelişleri itibariyle dünyada 6., turizm gelirleri itibariyle de 12. sırada yer aldığı günümüzde, Turizm, müşteri portföyümüz arasında temel sektörlerden biri konumundadır. 50 milyon turist, 50 Milyar Dolar turizm geliri hedeflenen 2023 vizyonuna paralel olarak, sektörün önde gelen temsilcilerine bir partner olarak hizmet vermek ana hedeflerimiz arasındadır.
 
Konaklama İşletmeleri
 
Son yıllarda, Antalya, Türkiye’nin toplam turizm gelirinin %50’si gibi çok büyük bir paya sahip olmuş ve 5 yıldızlı tesis sayısı 200’ü aşmıştır. Dünyaca bilinir ve tercih edilir bir lokasyon haline gelmiş olan Antalya’da; birçok yerli ve yabancı yatırımcıya Finansal Danışmanlık, Fizibilite, Vergi, Tahsis gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Özellikle maliyet kontrolünün son derece önemli hale geldiği konaklama işletmelerinde, firmalarımıza özel sistemler inşa ederek, karar verme süreçlerinde aktif rol alıyoruz.
 
Seyahat İşletmeleri
 
I&G Mali Müşavirlik olarak; Yerli seyahat acenteleri ve yabancı tur operatörlerinin Türkiye ofislerine tüm muhasebe ve finansal hizmetleri, alanında uzmanlaşmış personelimiz ile sunmaktayız.