Muhasebe
İ&G Mali Müşavirlik, mevzuat hükümleri çerçevesinde “SİZ” değerli partnerlerinin finansal ihtiyaçlarına cevap vermek üzere her an yanınızdadır. Ayrıca en doğru mali kayıtların kontrolünü sağlar, üst yönetime en doğru bilginin en kısa sürede ulaşmasına yardımcı olur.

Vergi
İ&G Mali Müşavirlik, Özellikle son yıllarda uyum yasaları çerçevesinde sürekli güncellenen mevzuatların takibini yapar ve tahakkuk öncesi gerekli uyarılarda bulunarak yönetimsel kararlar almanıza destek olur.

Denetim
İ&G Mali Müşavirlik, firmaların sürdürülebilirliğini sağlama konusunda denetim hizmetlerini uzman ve Kamu Gözetimi Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir ekip ile sağlar.

Danışmanlık
Sadece defter tutma, beyanname verme gibi muhasebe hizmetlerinin yeterli olmadığı ve daha detaylı analizlerle desteklenmesi gerektiğine inanan bir firma olan İ&G Mali Müşavirlik, partnerlerinin ihtiyaçlarına cevap verecek danışmanlık hizmetlerini uzman bir ekip ile size sunar.

İnsan Kaynakları
İ&G Mali Müşavirlik, tüm sosyal güvenlik işlemlerini takip etmesinin yanında kendi bünyesinde insan kaynakları departmanları bulunmayan firmalara bordrolama hizmetleri de sunmaktadır. Partnerlimizin ihtiyaçları dahilinde muhasebe ve finans departmanları için personel ve yönetici bulma gibi konularda da destek vermektedir.

Yabancı Yatırımcı
Hızla büyüyen ve dünya devi olma ilkesi ile yoluna devam eden Türkiye’de yatırım yapmak isteyen tüm yabancı yatırımcılara, ülkemize adım attıkları ilk andan itibaren destek oluyor, hedeflerine yürümesinde yardımcı oluyoruz. Global ekonominin olmazsa olmazı “Yabancı Yatıcımcılar”ın, kendi evlerinde hissetmelerini sağlayarak güven ortamında ticaret yapmalarına destek oluyoruz. Bu kapsamda;