Başkanın Mesajı

İşiniz, İşimiz..

İ&G Mali Müşavirlik ’in temelleri 1992 yılında atılmış olup, Milenyum çağı ile birlikte yepyeni bir sayfa açılmıştır. Şubat 2000’den itibaren faaliyetlerimizi, hepsi kendi alanında profesyonelleşmiş bir ekip ile kendi ofisimizde devam ettirmeye karar verdik. Ekim 2005’e kadar Serbest Muhasebeci unvanı ile devam ettiğim görevimi bir adım daha öteye taşıyarak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir unvanı ile pekiştirdim. İşte bu dönüm noktası ile beraber daha profesyonel ve daha geniş bir yelpazede hizmet sunmak asıl hedefimiz oldu.

Özellikle son yıllarda küreselleşen ekonomi ile beraber klasik muhasebe anlayışı yerini daha global, sürekli gelişen, araştırmacı ve analizci bir bakış açısına sahip finansal kontrol mekanizmasına bırakmıştır. Bu noktada; İ&G Mali Müşavirlik olarak, sürekli kendini güncelleyen, iş ortaklarına en doğru bilgiyi, desteği ve hizmeti en kısa sürede sunan tecrübeli çalışanlarımızı bünyemize kattık.

Ofisimiz, ilk çalışma hayatına, Üretim ve Bakım/Onarım hizmetleri sunan Altınel Marin ile başlamış, sonrasında müşteri portföyünü farklı sektörlerden, farklı büyüklükteki firmalar ile genişletmiştir. Özellikle; Turizm (Konaklama ve Seyahat Acenteliği), İnşaat, Tarım, Üretim, Medikal Malzeme ve Bilişim/Yazılım sektörlerinde birbirinden değerli partnerlerimizle müşteri sayımız artmış, bunlara ilaveten Alışveriş Merkezi Yönetimi ve Teknokent alanlarındaki yeni oluşumlarda da müşteri edinmiş bulunmaktayız. Geçen yıllar itibariyle müşteri sayımız 80 firmayı aşmış olup, tamamına aynı kalitede hizmet sunmayı prensip haline getirmiş bulunmaktayız.

Bilgiye ulaşmanın bu kadar kolay fakat bir o kadar da dağınık olduğu günümüzde, özellikle Türkiye gibi gelişen bir coğrafyada iş yapmak isteyen yabancı yatırımcılara; şirket kuruluşu, fizibilite çalışmaları, emlak edinme, çalışma izinleri gibi birçok konuda hizmet sunmaktayız.

Güven, sadakat, tecrübe gibi muhasebenin olmazsa olmazları çerçevesinde; sürekli kendini bir adım ileri taşıyan ve kendisini “SİZ” den biri gibi gören yenilikçi anlayış ile sizlere hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.


Saygılarımla,
İbrahim Gürkan
SMMM